Skip to content

Meist

Woodexpo partneriteks ja klientideks on Skandinaavia, Balti riikide ja Euroopa juhtivad ettevõtted.

Ajalugu

Woodexpo OÜ – suurim tootmisettevõte Eestis, mis tegeleb kaubaaluste, saematerjali ja muude puidutoodete ostu- müügiga. Meie toodetel on suur nõudlus nii kohalikul kui ka välisturul. Woodexpo partneriteks ja klentideks on Skandinaavia, Balti riikide ja Euroopa juhtivad ettevõtted.

Viimase kahe aasta jooksul on Woodexpo OÜ oluliselt laiendanud pakutavate teenuste valikut. Kui varasemalt suutsime täita klientide väiksemad soovid ja tegeleda ainult puidust kaubaalustega, siis täna suudame pakkuda lisaks pakitud puitkastide ja saematerjali kuumtöötlemise teenusele ka saematerjali otsemüüki.

Ettevõtte edu võtmeks on kõrgelt klassifitseeritud töötajad. Oleme võitnud klientide usalduse, mis on saavutatud läbi pädeva ja veatu spetsialistide töö. Hoolimata sellest, et oleme saavutanud stabiilse positsiooni turul, ei plaani me jääda puhkama, vaid täiendame ja arendame end pidevalt, et pakkuda parimat!

Kõrge kvaliteediga tooted ja teenused – see on lause, mis iseloomustab Woodexpo`t. Toetudes rahvusvahelistele standartitele ja arvestades klientide vajadustega, soovime saavutada parimaid tulemusi. Omame hästi varustatud tootmis- ja laopindu, mis võimaldavad meil tellimusi täita tähtaegselt.

Ressursside ratsionaalne kasutamine aitab meie klientidel säästa ja oma tehingutest kasu saada. Personaalne lähenemine igale kliendile võimaldab meil pakkuda nõutud teenust parima hinnaga.

Woodexpo eesmärk – pakkuda kvaliteetset, kliendile orienteeritud teenust. Me igapäevaselt tegeleme omapoolsete jõupingutustega, et täita kliendi vajadus parimal võimalikul viisil.

Lisateave kõikide Woodexpo OÜ teenuste kohta saate, kui klikkite lehel “Teenused“.