Skip to content

Teenused

Woodexpo partneriteks ja klientideks on Skandinaavia, Balti riikide ja Euroopa juhtivad ettevõtted.

Puidust kaubaaluste müük

Põhitegevusena on Woodexpo OÜ keskendunud puidust kaubaaluste, sh. ka EUR või FIN märkega kaubaaluste ja portede hulgimüügile. Hetkel saame oma klientidele pakkuda laias valikus nii uusi, kui ka kasutatud kaubaaluseid ja portesid. Meie firma tootmise mahud võimaldavad teenindada kliente olenemata tellimuse suurusest, see eristabki meid nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel turul. Hea koostöö ja partnerlus logistika ettevõtetega võimaldavad meil teostada tarneid klientidele kokkulepitud ajaks. Kui Teie ettevõttel on vaja puidust kaubaaluseid või portesid, siis milleks viivitada, võtke meiega kohe ühendust ja teeme Teile parima pakkumise! Saamaks meilt täpse hinnapakkumise, palume Teil vastata alljärgnevatele küsimustele:
 • Kaubaaluse suurus?
 • Aluse kandevõime?
 • Kas alusel peab olema litsenseeritud EUR või FIN põletusmärge?
 • Kas alus peab olema kuumtöödeldud? (Nõue kehtib EL piires)
 • Soovitud kogus
 • Kas äraveo korraldaksite ise või meie?
business-21823_1920
pallets-3714502_1920

Saematerjalide ost-müük

Woodexpo OÜ ostab laias valikus mõõtu lõigatud ja mõõtu lõikamata saematerjali. Oleme püsivalt huvitatud järgmist tüüpi saematerjali ostust:

 • Okaspuu / Lepp / Haab
 • Paksus*Laius: 16*100 /  17*75 / 17*90 / 19*70 / 19*75 / 19*90 / 19*100 / 20*100 / 22*75 / 22*100 / 20*98 /  75*75 / 70*75 / 75*90 / 75*100
 • Pikkus: 800 / 1200
 • Sort: I / II

Saematerjali müügist huvitatutel palume meiega võimaliku koostöö asjus ühendust võtta.

Portede ja kaante müük

Kaubaaluste äärised ehk ported

Kaubaaluste ported aitavad kaupa kaitsta nii transportimise kui ka ladustamise ajal. Neid on mugav kasutada komplektis kaanega, mis aitab vältida kallite puitkastide ostmist. Tegeleme kasutatud ja uute portede müümisega kaubaalustele. Kõik eelnevalt kasutuses olnud ported on läbinud põhjaliku kontrolli ja valmis taaskasutamiseks. Meilt on võimalik osta standardsete mõõtudega (800×1200, 1000×1200, 600×800, 1200×1600) ja ka mitte standardsete mõõtudega ääriseid.

Kaubaaluste kaaned

Kaubaaluse kaas on paigaldatud kattena kaitsvaks elemendiks alusel olevale kaubale. See aitab säästa kaupa muljumisest. Ettevõte pakub standardsete mõõtudega puidust ja vineerist kaasi. Saadaval on meie poolt toodetud uued ja taaskasutatavad tooted. Samuti saame vajadusel ja vastavalt näidisele/ joonisele toota ka mittestandardsete mõõtudega kaasi. Kõik tooted on valmistatud kõrge kvaliteediga saematerjalist ja on mõeldud kordus kasutamiseks.

Prussid ja lauad

Meilt saate tellida prusse ja laudasid erinevate mõõtudega. Nende kasutamine aitab Teil tagada suurte ja raskete koormate ohutust transportimisel.

Täpsema info saamiseks ja hinnapäringu tegemiseks eelpool nimetatud toodete kohta saate teha, kui helistate meile või saadate oma küsimusega e-maili.

pallet-2064184_1920
euro-pallets-1150296_1920

Kaubaaluste ja portede kokkuost

Woodexpo OÜ tegeleb kaubaaluste ja portede hulgi kokkuostuga pakkudes sealjuures parimat hinda. Transpordi äraveoks korraldame vajadusel ise, selle pärast ei oleks vaja Teil muretseda. Täpsema informatsiooni ja hinna saamiseks võtke meiega ühendust. Et koostöö algaks edukalt, siis lisame mõned täpsustavad küsimused pakkumise saatmiseks:

 • Kaubaaluste/ portede parameetrid
 • Kaubaaluste/ portede kogus
 • Organiseerite äraveo ise või toimub see Woodexpo OÜ transpordiga

NB! Kliendi soovi korral väljastame taaskasutusakti.

Uute puidust kaubaaluste tootmine

Pakume piiramatus valikus puidust kaubaaluseid. Toodame nii uusi, standardsetes mõõtudes aluseid, kui ka vastavalt kliendi soovile erimõõdulisi kaubaaluseid. Omame erinevaid puiduliike vastavalt kvaliteedi ja kvaliteediklassile. Alljärgnevast loetelust on teil võimalik valida kõige populaarsemate ja laialt levinumate kaubaaluste seast või kui nimetatud loetelus puudub sobiv, siis on võimalus tellida endale just Teile sobivate mõõtudega kaubaalus. Selleks, peate saatma meile mõõdud, mille järgi saame valmistada soovitud alused. Kõige populaarsemad standard mõõtudega alused, mida toodame on: 400×600, 600×800, 800×1200, 1000×1000, 1000×1200, 1200×1200 mm.

Hinnapakkumise saamiseks, palume esitada alljägnevad andmed:

 • Soovitud kaubaaluse mõõdud.
 • Kauba kaal.
 • Materjali parameetrid (laua pikkus, laius, paksus, klotsi mõõt).
 • Kas on vajalik kuumtöötlus (nõutud juhul, kui kaup saadetakse väljaspoole Euroopa Liitu)?
 • Kaubaaluste kogus.
 • Kas alustele tulete ise meie lattu järgi või vajate abi transpordil?
pallets-1886373_1920
euro-pallet-1213062

Puidust kaubakastid

Puidust kaubakastide tootmine on ettevõtte Woodexpo OÜ üks tegevustest. Pakume pakendite valmistamist puidust või alternatiivsetest materjalidest (kastid, konteinerid, vutlarid..) kaupade hoiustamiseks, transpordiks, ladustamiseks jne. Puidust pakend tagab turvalisuse ja terviklikkuse kaupade transportimisel, mis tahes transporditaval vahemaal. Samuti on võimalik seda pakendit hiljem taaskasutada ja on lihtne taastada. Varasemate aastate kogemuste põhjal saame öelda, et suudame pakkuda tooteid peaaegu igas suuruses.
Suudame valmistada puidust kaubakaste vastavalt kliendi joonisele ja olenemata keerukusest.
Me võiksime Teiega arutada pakendi tootmist üksikasjalikumalt, kuid selleks, paluksime saata järgmist teavet:

 • Puidust kaubakastide suurus
 • Partii ühikute arv
 • Pakendi kandevõime
 • Materjali täpsed parameetrid (laudade pikkus, laius, paksus)
 • Kas on vajalik kuumtöötlus (nõue kehtib EL piires)
 • Kas äraveo organiseerite Teie või toimub see meie poolt
 • Pakendi joonis/ foto

Puidust kaubaaluste remont

Pidevas kasutuses olevad kaubaalused võivad aja möödusel kaotada oma välimuse ja otstarbekuse, mistõttu ei sobi neid enam kasutada ladustamiseks ja transportimiseks. Uue kaubaaluse ostmine ei ole alati kõige õigem otsus. Meie firma pakub oma klientidele puidust kaubaaluste remonditeenust. Taastame aluse lühikese aja jooksul, vahetades välja katkised elemendid ja asendame need uutega, mis on valmistatud kõrgkvaliteetsest materjalist. Pärast kaubaaluse taastamist saavutavad need oma esialgse väljanägemise ja pikema eluea.

Rohkema info saamiseks ja hindadega tutvumiseks, saatke meile vastavasisuline päring e- mailile või helistage.

prodaza_pilomaterialov
euro-pallets-1386517_1920

Puidust kaubaaluste rentimine

Meie firmast on Teil võimalik rentida taaskasutatavaid aluseid. Kui Te ei kasuta aluseid tihti, siis aitab see aluste ostu pealt säästa ja rent on oluliselt soodsam. See teenus sobib eriti neile ettevõtetele kellel:

 • Transporti alustel ei toimu tihti;
 • Ei ole ruumi aluste ladustamiseks või ajutine hoiustamine ei ole ettevõttele kasulik;
 • Erinevate kaupade tõttu muutub pidevalt nõudlus suuruse ja koguse kohta.

Sõltumata liigist ja kogusest on rentimise protsess sama- enne kaubaaluste kasutamist, peate allkirjastama aluste üürilepingu ja maksma tagatisraha, mis on võrdne kaubaaluste maksumusega. Pärast rendi perioodi lõppu, tagastab rentnik alused rentijale, tuues need ise Woodexpo`sse. Rentnikule tagastatakse tagatisraha, millest arvestatakse maha renditasu ja kui esineb aluste vigastus, siis ka aluste taastamiseks katteks olev summa.

Lisainfo üksikasjadest, mis puudutavad rentimist ja teenuse maksumust, saab teada, kui saata meile e-mail või võtta ühendust telefonitsi.